Ve čtvrtek 28.9. máme ZAVŘENO. Více informací zde

Ofukovací a čisticí balónek, s tryskou - JM-CS11

Neohodnoceno
Značka: JAKEMY

Gumový balónek pro jemné čištění – ofukování vzduchem, s výtokovou tryskou – JAKEMY JM-CS11

Ideální pro bezkontaktní čištění objektivů fotoaparátů, dalekohledů, vnitřků mobilních telefonů, elektronických přístrojů apod., pro servis elektroniky, pro modeláře, a to účinným ofoukáním vzduchem.

 

Hlavní výhody:

- pryžový balónek opatřený vzduchovou tryskou, který při zmáčknutí a nasměrování trysky zajistí intenzivní, čistící proud vzduchu

- šetrný prostředek pro bezkontaktní čištění fotografické techniky, videokamer, digitálních fotoaparátů

- použití i při čištění klávesnic, displejů a monitorů, rovněž také v produktové fotografii na odstranění nečistot z fotografovaného produktu

- vynikající způsob, jak odstranit prach z citlivých částí elektronických přístrojů bez fyzického kontaktu

- kvalitní provedení, dlouhá životnost

 

Technické parametry:

- rozměry: 92x42x42 mm

- hmotnost: 26 g

Dostupnost U dodavatele
Můžeme doručit do:
11.10.2023
Kód: JM-CS11
121 Kč 100 Kč bez DPH
Ofukovací a čisticí balónek, s tryskou - JM-CS11
Neohodnoceno
Značka: JAKEMY

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Různé dílenské doplňky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 20 let poskytuje společnost Jakemy profesionálním uživatelům po celém světě spolehlivé přesné šroubováky a další opravárenské nářadí s certifikací CE. Naše nářadí a příslušenství se používá v široké škále aplikací, včetně oprav v domácnosti, oprav mobilních telefonů, elektronických a elektrických zařízení a při montáži a demontáži dalších domácích zařízení.

Jako profesionální výrobce šroubováků dbáme na to, abychom našim zákazníkům dodávali jen ty nejkvalitnější sady šroubováků za přijatelnou cenu. Hnacím motorem jsou pro nás inovace a touha překonat vaše očekávání. Pracujeme také v souladu s nejnovějšími průmyslovými standardy, což dokazuje náš dlouhý seznam certifikací.

Mezi naše přednosti patří integrovaný výrobní a konstrukční řetězec. Spojujeme výzkum a vývoj koncepcí, návrh výrobků, výrobu, přizpůsobení OEM/ODM, prodej, dovozní a vývozní obchod a služby zákazníkům. To vše v rámci jednoho spolehlivého a důvěryhodného dodavatele sad šroubováků a nářadí.

Naše výzkumná a vývojová a výrobní základna se nachází ve Foshanu (provincie Guangdong), rozkládá se na ploše 6 000 m2 a využívá desítky vysoce přesných zařízení z Tchaj-wanu. Naše sady šroubováků a další výrobky se již prodávají ve více než 70 zemích a regionech světa, včetně Evropy, Jižní Ameriky, Asie a Středního východu.
Amazon.com: JAKEMY