Nahřívací deska pro opravnou vulkanizační směs na pneu, 570x350 mm

Neohodnoceno
Značka: Ferdus

Deska – plotna pro nahřátí speciální opravné směsi na pneumatiky pro vulkanizaci za tepla, příkon 200 W, ohřevná plocha 57x35 cm.

Určeno pro zahřátí směsi při opravách poškozených plášťů. Desku lze zahřát na až 95 °C, regulace teploty je plynulá a lze ji tedy přesně přizpůsobit vašim momentálním potřebám.

Skleněný povrch se snadno čistí, bezpečnost při práci zajišťuje ochrana proti přehřátí a funkční kontrolka. Snadno se přenáší díky velkým bočním madlům.

 

Technické parametry:

- rozměry nahřívací plochy: 570 x 350 mm

- celkové rozměry: 350(d) x 570(š) x 40(v) mm

- příkon: 200 W

- hmotnost: 4,2 kg

- barva: nerezová ocel, černá

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 10.385
3 864 Kč 3 193 Kč bez DPH
Nahřívací deska pro opravnou vulkanizační směs na pneu, 570x350 mm
Neohodnoceno
Značka: Ferdus

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost Ferdus se specializuje na výrobu materiálů a vybavení pro autoservis a pneuservis. Její nabídka obsahuje především montážní stroje, zvedáky, nářadí, chemické produkty a materiály na opravu pneumatik a další.

Počátek chropyňské firmy Ferdus s.r.o. se datuje do roku 1990. Vždy si kladla za cíl nabízet jen prvotřídní výrobky pro autoservisy a pneuservisy. Tento záměr podporuje nejen přísným sledováním kvality a testováním, ale také neustálými investicemi do výroby, logistiky a komunikací s klienty. Díky tomu si získala svoje pevné místo nejen na českém trhu, ale i v mnoha evropských a dokonce asijských zemích.

Určitě si také prohlédněte katalog materiálů na opravy pneumatik firmy Ferdus v češtině (PDF).