Měřidlo - kalibr na měření tloušťky brzdových kotoučů - SATRA

Neohodnoceno
Značka: SATRA

Měřák na kontrolu tloušťky brzdových kotoučů (mechanický kalibr) – SATRA S-XBTG

Jednoduchý, ale účinný přípravek pro kontrolu stavu opotřebení brzdového kotouče bez nutnosti demontáže kola. Měřidlo se přiloží ke kotouči tak, aby ho obemykalo z obou stran a následně se k němu přitlačí měřicí hrot. Tloušťka disku se pak ukáže na vysouvací stupnici přípravku.

 

Upozornění: veškeré informace o minimální tloušťce a mezích opotřebení brzdových kotoučů obsahuje servisní příručka konkrétního auta.

Dostupnost Není skladem
Kód: S-XBTG
504 Kč 417 Kč bez DPH
Měřidlo - kalibr na měření tloušťky brzdových kotoučů - SATRA
Neohodnoceno
Značka: SATRA

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou SATRA jsou na trh dodávány především speciální přípravky a vybavení pro autoservisy. Aretační přípravky na rozvody, speciální nářadí na opravu motorů, stahováky a další nářadí a nástroje, to vše lze dostat s touto značkou. Nabídku doplňují ochranné pomůcky, potřebné při servisní a dílenské práci.

SATRA, patřící pod stejnou skupinu jako ASTA, se profiluje jako výrobce zásobující všechny automechaniky a řemeslníky, kteří kladou důraz především na co nejatraktivnější cenu. Ta bývá proti konkurenci nižší. Neznamená to však, že by byl tento faktor na úkor kvality a výrobky byly určeny pouze pro občasné domácí hobby použití – naopak snesou i profesionální nasazení v servisech a dílnách. Nižší ceny je dosahováno například jinými výrobními postupy, nebo použitím jiných materiálů. I díky dobré kvalitě jsou výrobky této značky čím dál populárnější.

Velkoobchod SATRA

Produkty se značkou SATRA distribuujeme také velkoobchodně. Chcete-li znát více podrobností, kontaktujte nás, prosíme, na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo emailu tom.kyselka@gmail.com.

» Prohlédněte si náš neustále se rozšiřující sortiment zboží SATRA! «

SADA NA VYDĚLÁVÁNÍ BRZDOVÉHO POTRUBÍ UŘEZÁVAČ za 434 Kč od Nowy Sącz,  Brzesko, Zakopane, Grybów, Gorlice - Allegro - (13204318461)