Maskovací kryty senzorů, nalepovací, 500 ks - COLAD

Neohodnoceno
Značka: COLAD
Nalepovací maskovací kryty na parkovací senzory COLAD 9090 Obsah balení: 500 kusů Určeny k překrytí senzorů v náraznících při lakování nebo pískovaní – díky tomu není nutná jejich pracná a zdlouhavá demontáž! Snadné nalepování a odlepování, ideálně sedí na většinu moderních senzorů. Ušetří mnoho času v autolakovně, servisu, dílně a na dalších místech.
Dostupnost 2-3 dny
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Kód: 10733251
1 539 Kč 1 272 Kč bez DPH
Maskovací kryty senzorů, nalepovací, 500 ks - COLAD
Neohodnoceno
Značka: COLAD

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Colad má touhu inovovat, být vynikající ve výrobcích a službách s upřímným nasazením a pozorností vůči zákazníkům.

Společně se zpracovateli nátěrových hmot vytváříme chytré a pohodlné výrobky a koncepty pro aplikaci nátěrových hmot. Profesionálové v oblasti nátěrových hmot a kvalita jejich práce stojí v centru pozornosti. Chráníme, zlepšujeme a zkrášlujeme se zaměřením na zlepšování. Abychom je podpořili v dosažení jejich nejvyššího potenciálu!

V posledních několika letech jsme představili řadu inovativních produktů zaměřených na zlepšení pracovních podmínek profesionálů v oblasti lakovací techniky. Vedle těchto inovací jsme nedávno představili naši řadu Pro Planet Proof, zaměřenou na udržitelnou výrobu.