Hliníkový žebřík 5,9 m trojdílný, 3x9 příček

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Štafle a žebřík „2 v 1“, třídílné hliníkové, max. výška 592 cm, nosnost 150 kg – G21

Univerzální žebřík pro dílny, domácnosti, průmysl, stavby, zahrady a mnohá další místa. Lze využít jako štafle, štafle s vysunutým třetím dílem nebo žebřík při vysunutí dvou dílů. Odnímatelný třetí díl lze použít jako jednoduchý žebřík.

Díky hmotnosti pouhých 15,5 kg se snadno přenáší.

Certifikováno, plní evropskou normu EN131.

 

Technické parametry:

- opěrná výška složeného žebříku: 256 cm

- opěrná výška rozloženého žebříku (maximální výška): 592 cm

- štafle: 241 x 174 cm

- štafle s vysunutým třetím dílem: 400 x 174 cm

- maximální nosnost: 150 kg

- přepravní rozměry: 255 x 45 x 19 cm

- hmotnost: 15,5 kg

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6390384
5 676 Kč –8 % 5 222 Kč 4 316 Kč bez DPH
Hliníkový žebřík 5,9 m trojdílný, 3x9 příček
Neohodnoceno
Značka: MDtools
Hliníkový žebřík 5,9 m trojdílný, 3x9 příček
5 676 Kč –8 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.