Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO ««

Hadicová spona 90-110 mm, šroubovací zámek, nerez

Neohodnoceno
Značka: NORMA

Hadicová spona s průměrem 9-11 cm, opakovaně použitelná se zámečkem, nerezová – NORMA Torro

Určena pro sepnutí hadic např. na chladicí soustavě auta. Průměr je nastavitelný v uvedeném rozsahu pomocí šroubovacího zámku.

 

Technické parametry:

- průměr: 90-110 mm

- šířka pásky: 9 mm

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Kód: 10006145
82 Kč 68 Kč bez DPH
Hadicová spona 90-110 mm, šroubovací zámek, nerez
Neohodnoceno
Značka: NORMA

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Hadicové spony
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bez ohledu na to, ve které části světa se nacházíte, vždy existuje nejméně jeden výrobek NORMA, který by měl být vaší první volbou, pokud potřebujete špičkové řešení v oblasti upínání a spojování. Již více než šedesát let se snažíme úzce spolupracovat se svými dodavateli i zákazníky při vývoji výrobků, které se vyznačují vynikajícími funkčními vlastnostmi.

Hadicové spony, potrubní spojky, zajišťovací výrobky nebo výrobky z plastů. Bez ohledu na své použití je každý výrobek značky NORMA® konstruován, vyráběn i dodáván v rámci certifikovaného systému řízení kvality. Tento přístup k vývoji výrobků je nezbytným předpokladem pro dosažení inovativních, přesto však odolných konstrukčních řešení, která jsou požadována koncovými uživateli.

Skupina NORMA si zakládá na inovaci stávajících a vývoji nových výrobků, proto zaujímá pevné postavení vedoucího poskytovatele řešení. Díky šířce své výrobní řady, představuje skupina NORMA samostatnou třídu. Jelikož nabízí jak plastové systémy, tak i rozsáhlou řadu kovových spon a spojek, dokáže společnost NORMA často navrhovat rozdílná řešení pro jedinou oblast použití. Teleskopická spojka 32 mm