Držák-jeřáb na obouruční utahovák, pojízdný

Neohodnoceno
Značka: Ferdus

Jeřábový vozík (stojan) na zavěšení obouručního rázového utahováku, nastavitelná výška, pojízdný, s odkládacími plochami.

Určeno pro práci s těžkými utahovačkami. Pomocí háku se nástroj zavěsí na nosné rameno a není tedy nutné ho při práci (např. povolování či utahování kolových šroubů na nákladních autech nebo autobusech) celou dobu držet. Rameno stojanu je možné libovolně nastavovat tak, aby poloha utahovačky vyhovovala momentální pracovní výšce.

Díky čtveřici koleček je vozík dobře pohyblivý, dvě jsou řiditelná (jedno z nich je vybaveno brzdou). Manipulaci usnadňuje velká bytelná rukojeť.

Vybaveno praktickými odkládacími prostory na odložení šroubů či matic, ořechů, dalšího nářadí apod.

 

Upozornění: utahovák na obrázku není součástí balení!

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 111.35
13 202 Kč 10 911 Kč bez DPH
Držák-jeřáb na obouruční utahovák, pojízdný
Neohodnoceno
Značka: Ferdus

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost Ferdus se specializuje na výrobu materiálů a vybavení pro autoservis a pneuservis. Její nabídka obsahuje především montážní stroje, zvedáky, nářadí, chemické produkty a materiály na opravu pneumatik a další.

Počátek chropyňské firmy Ferdus s.r.o. se datuje do roku 1990. Vždy si kladla za cíl nabízet jen prvotřídní výrobky pro autoservisy a pneuservisy. Tento záměr podporuje nejen přísným sledováním kvality a testováním, ale také neustálými investicemi do výroby, logistiky a komunikací s klienty. Díky tomu si získala svoje pevné místo nejen na českém trhu, ale i v mnoha evropských a dokonce asijských zemích.

Určitě si také prohlédněte katalog materiálů na opravy pneumatik firmy Ferdus v češtině (PDF).