Box na nářadí 25 zásuvek, 330x160x380 mm, plast

Neohodnoceno
Značka: TOOD

Skříňka na nářadí s 25 různými šuplíky – extra variabilita, 33x16x38 cm, umělohmotná – TOOD CD1325

Praktický box – organizér na uskladnění nářadí, spotřebního materiálu a dalších potřeb s univerzálním využitím v autoservisu, dílně apod.

Vybaveno 25 vysouvacími přihrádkami (zásuvkami) v pěti různých rozměrech, uložených do sedmi pater. Do 12 nejmenších zásuvek uložíte drobnosti jako spojovací materiál (šrouby, matky, hřebíky atd.), 6 širších a mělkých je vhodných i na menší kusy nářadí (např. malé klíče, kratší šroubováky apod.). Čtyři hlubší s menší šířkou jsou vhodné například na gola hlavice, do hlubších a širších uložíte i hlavice středních až větších rozměrů. Největší spodní zásuvka pojme na šířku i šroubováky, klíče a další ruční nářadí.

Vyrobeno z pevného a pružného plastu: odolné i náročnějšímu zacházení, přitom poměrně lehké.

 

Technické parametry:

- počet zásuvek: 25

- šířka: 330 mm

- hloubka: 160 mm

- výška: 380 mm

- materiál: plast

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Kód: CD1325
821 Kč 679 Kč bez DPH
Box na nářadí 25 zásuvek, 330x160x380 mm, plast
Neohodnoceno
Značka: TOOD

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost TOOD byla založena rodinou Carbone v roce 1994 a původně vyráběla a prodávala funkční a elegantní zboží pro tradiční kutily. Během uplynulých 30 let společnost pokračovala ve vývoji produktové řady Tood a vedle trhu pro kutily se přesunula i do průmyslového sektoru. Dnes je společnost Tood symbolem vysoce kvalitních výrobků, které se vyznačují praktickým použitím a atraktivním designem.

Jako specialisté na vývoj a výrobu atraktivních plastových výrobků klademe nejvyšší důraz na dobře fungující distribuční síť. Díky našim dlouholetým zkušenostem se zásobováním obchodů pro kutily, supermarketů, obchodních domů, specializovaných prodejců a v poslední době také internetových obchodů známe požadavky a nároky trhu zevnitř. 

Naše výrobky dodržují modulární princip a využití všech úložných možností. V důsledku těchto koncepcí jsou moduly výrobků téměř zcela zaměnitelné a zákazník je může individuálně kombinovat podle svých osobních přání.

Tood Srl