Box na nářadí 16 zásuvek, 225x72x155 mm, plast

Neohodnoceno
Značka: MAGG

Skříňka na nářadí s 16 šuplíky, 22,5x7,2x15,5 cm, umělohmotná – MAGG LZ0122

Praktický box – organizér na uskladnění nářadí, spotřebního materiálu a dalších potřeb s univerzálním využitím v autoservisu, dílně apod.

Vybaveno 16 stejně velkými výsuvnými přihrádkami (zásuvkami), umístěnými do 4 pater. Jsou vhodné k uskladnění např. gola hlavic, menších kusů ručního nářadí, spotřebního materiálu (šrouby, matice, hřebíky apod.) a podobně velkých předmětů.

Na bocích, vrchní a spodní straně skříňky jsou zámky – možnost spojování více boxů do větších bloků. Vzadu jsou závěsná oka – skříňku je možné pověsit na zeď.

Vyrobeno z plastu ABS.

 

Technické parametry:

- počet zásuvek: 16

- šířka: 225 mm

- hloubka: 72 mm

- výška: 155 mm

- rozměry zásuvek: 65x50x32 mm

- materiál: plast ABS

Dostupnost Vyprodáno
Kód: LZ0122
355 Kč 293 Kč bez DPH
Box na nářadí 16 zásuvek, 225x72x155 mm, plast
Neohodnoceno
Značka: MAGG

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MAGG je na trhu k dostání rozsáhlý sortiment průmyslového zboží a ručního nářadí. Zákazník má k dispozici například brusivo, ruční ocelové kartáče či kartáčové nástavce na vrtačku, kleště různých druhů, svěráky či ráčny. Firma vyrábí i dílenské vybavení, jako jsou nářaďové kufry či přepravní vozíky.

Značka MAGG patří, podobně jako TUSON, české společnosti PHT a.s. V jejím sortimentu je zboží, které profesionálům i domácím kutilům nabízí příznivou kvalitu za atraktivní ceny. Do portfolia patří obchodní řady MAGG a MAGG PROFI. U obou je kladen důraz na stoprocentní funkčnost a dlouhou životnost. Sortiment je neustále zkvalitňován a rozšiřován tak, aby poskytoval zákazníkům co největší možnost výběru toho, co potřebují.

PHT a.s.