Aku úhlová bruska 125 mm 5,0 Ah - Milwaukee M18 CAG125X-502X
Neohodnoceno
Značka: Milwaukee
Bateriová – akumulátorová úhlová bruska „flexa“, průměr kotouče 125 mm, se dvěma bateriemi a rychlonabíječkou v kufru – Milwaukee Milwaukee M18 CAG125X-502X
Hlavní výhody:
- premium řadící systém – stejný systém jako u lemovaných brusek s vysokým výkonem
- 125 mm bezklíčový kryt – skvělá řezná kapacita a rychlé nastavení krytu
- 100% beznástrojová výměna kotouče díky integrovanému systému FIXTEC
- nejštíhlejší konstrukce rukojeti na trhu
- snímatelné protiprachové síto, zabraňující pronikání úlomků, prodlužuje životnost motoru
- ukazatel stavu nabití
- flexibilní akumulátorový systém – provoz s každým akumulátorem Milwaukee® M18™
Technické parametry:
- napětí/kapacita akumulátoru: 18V/5,0 Ah Li-Ion
- počet akumulátorů: 2 ks
- nabíječka: 60 min
- otáčky naprázdno: 8 500 ot./min
- průměr kotouče: 125 mm
- závit hřídele: M14
- max. řezná hloubka: 33 mm
- hmotnost s akumulátorem: 2,5 kg
Součásti dodávky:
- funkce strong>Line lock out
- bezpečnostní kryt uvolnitelný bez nástrojů
- AVS boční postranní rukojeť
- příruba
- matice FIXTEC
- klíč
- 2x protiprachový štít/síto
- ukazatel stavu nabití
- 2x 5,0 Ah REDLITHIUM-ION™ akumulátor
- rychlonabíječka
- stohovatelný kufr HD Box
Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: 4933448866