UPOZORNĚNÍ: V pondělí 28. září má obchod MojeDílna.cz ZAVŘENO z důvodu státního svátku.

Udělejte s námi dobrý skutek a pomozme společně potřebným!

Starat se o ty, kteří to potřebují, patří k vůbec nejzáslužnějším činům. Zvláště to platí v momentě, jedná-li se o těžce nemocné děti. K tomu je však potřeba nejen dobré srdce, mimořádná psychická síla a odhodlání, ale také spousta vybavení, kterého se však občas nedostává.espirátory KN95

Proto jsme se v obchodě MojeDílna.cz rozhodli pomoci a věnujeme část z prodaných respirátorů potřebným, aby se i na dále mohli starat o druhé. Zatím jsme věnovali 40 respirátorů KN95 Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek, která pomáhá onkologicky nemocným dětem.

V těchto dobrých skutcích bychom rádi pokračovali, a i nadále chceme věnovat část z prodaných respirátorů těm, kteří věnují péči ostatním a sami nasazují své zdraví. Za to jim patří veliké uznání a poděkování.

Zapojit se ale můžete také vy. Pracovníci fondu Krtek budou v současné složité situaci moc vděční především za dezinfekce, roušky a respirátory, popřípadě finanční dary, za které by se daly nakoupit další pomůcky a potřeby pro děti. V případě zájmu, prosíme, kontaktujte projektovou manažerku fondu Krtek, paní Zuzanu Boháčovou, a to emailem zuzana@krtek-nf.cz nebo na telefonu +420 720 038 970.

Pomozme společně těm, co to opravdu potřebují!

 

Aktualizace 20. dubna: na dobročinné účely jsme poslali dalších 100 respirátorů. Padesát kusů opět dostal fond Krtek, druhá padesátka putovala do hospicu Oblastní charity Rajhrad, ve kterém se starají o naše nejstarší spoluobčany. Pracovníkům oběma organizací přejeme hodně fyzických i duševních sil ke zvládání jejich náročné práce a děkujeme jim za jejich nasazení!

Nadační fond dětské onkologie Krtek s respirátory od MojeDílna.cz

Krtek měl z respirátorů od nás velkou radost. Tak ať dobře poslouží! :-)