Připravte se na pneuservisní sezónu s MojeDílna.cz!

Jaro se o slovo hlásí čím dál více, teploty rostou každým dnem a stále více lidí chce přezouvat pneumatiky. Pokud váš pneuservis nemá potkat nečekaný problém, je dobré se na nadcházející rušné týdny dobře připravit!

Potkal vás problém v podobě náhle nefunkční vyvažovačky či zouvačky? Nevadí! Z našeho sortimentu si určitě vyberete. Nabízíme převážně vybavení kvalitní české značky Ferdus.

A co víc, nový stroj můžete mít v dílně do několika hodin! Zákazníkům z Moravy jsme při objednání schopni nové stroje doručit do 24 hodin, ostatním cca. do 48 hodin. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit s námi podrobnosti.

Ke všem strojům je zajištěn záruční i pozáruční servis. U nás to prodejem nekončí, o naše zákazníky se staráme.

Naše nabídka pneuservisních strojů je bohatá, přesvědčte se sami:

Vyvažovačky kol

Zouvačky pneumatik

Další pneuservisní stroje:

Samozřejmostí je pak bohatý výběr běžného spotřebního materiálu. Ať se jedná o závaží, speciální montážní chemii, pneuservisní nářadí či třeba ventily, můžete se spolehnout, že u nás najdete vše, co pro vaši práci potřebujete.

Ze spotřebního materiálu vybírejte ZDE: 

To ale není vše. U nás najdete i pneumatické nářadí a příslušenství k němu. Zejména vám doporučujeme produkty značky JONNESWAY, ve světě známé svoji vysokou kvalitou.

Nabídku najdete ZDE:

Buďte v sezóně připraveni a nenechte se zaskočit. Tým MojeDílna.cz je tu pro vás!

Kontakt:

(+420) 542 212 028

info@mojedilna.cz

www.mojedilna.cz

 

 

 

Vytvořilo Foreveryone