Novinky pro vás

Náš výběr čerstvých novinek, které čekají jen na vás

HOTECHE
Dostupné nářadí pro každého již přes 20 let

Univerzální přípravek pro vnější a vnitřní stahování (např. ozubených kol, řemenic, hřídelí, vnitřních ložisek apod.). Ramena lze snadno přestavět úchyty dovnitř nebo ven. Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli, závit vodicího šroubu je válcový s černým povrchem.

Univerzální dvourammené stahováky

Rozsah 75 - 200 mm

Detail

Univerzální tříramenné stahováky

Rozsah 75 - 200 mm

Detail


Alkohol testery

Alkoholtester, tzv. breathalyzer, pro orientační dechovou zkoušku na alkohol, s elektrochemickým senzorem, bateriový pohon – COMPASS AlcoZero Určeno pro rychlé a snadné orientační měření obsahu alkoholu v krvi pomocí dechové zkoušky (tzv. „foukání do balónku“). Tester je vybaven účinným senzorem, který zaručuje zrychlený zahřívací proces, rychlou odezvu, přesné a stabilnější výsledky měření. Pracuje s rozsahem měření 0-4 ‰ alkoholu v krvi. Snadná orientace díky přehlednému displeji a signálními LED. Přístroj je opatřen autodiagnostickým systémem, který vyhodnocuje různé vlivy jako okolní teplota, stav baterií, nebo nutnost kalibrace alkoholtesteru.

Detail

 


Speciální autoservisní kleště a klíče, bez kterých se žádný autoservis zkrátka neobejde.

Speciální kleště

Detail

Speciální klíče

Detail


 

Geometrie podvozků A750, automatické navádění kamer, vysoká přesnost

Nejmodernější zařízení na změření a nastavení správné geometrie kol. Velmi jednoduše se ovládá a poskytuje vysoce přesné výsledky měření. Díky unikátní databázi s desítkami tisíc dat o různých typech aut je přístroj široce použitelný.

Detail

 Kategorie produktů