MojeDílna.cz opět funguje!

Vážení zákazníci,

Po více než týdnu dřiny a potu vám s radostí oznamujeme, že jsme se dokončili stěhování a opět fungujeme bez omezení.

Už jsme začali vyřizovat e-shopové objednávky, které jste nám zaslali během stěhování. Prosíme tedy o trochu trpělivosti, než vše zpracujeme a plně se vrátíme do zaběhnutých kolejí. Jak víte, naposledy jsme vyřizovali objednávky zaslané do pátku 30. srpna do poledne. Nyní se snažíme všechno odbavit tak rychle, jak je to jen možné.

A proč jsme se vlastně stěhovali? Důvodů bylo více, ale ten hlavní jste samozřejmě vy, naši zákazníci. Od nynějška máme podstatně větší skladovací prostory, díky čemuž můžeme mít mnohem více produktů okamžitě dostupných a není třeba je nejdříve objednávat u dodavatelů. Rovněž se můžete těšit na mnohem rozsáhlejší a lépe vybavenou prodejnu se showroomem.

Srdečně vás tedy zveme do naší nové provozovny. Jen pro připomenutí: adresa se nezměnila. Stále jsme ve stejném areálu v ulici Vodařská 126/17, 619 00 v Brně – Horních Heršpicích. Pouze se posunul vchod do prodejny, a to o 50 metrů vpravo od původního obchodu (nyní jsme více vzadu). Rovněž máme stejnou otevírací dobu, a to od pondělí do pátku v čase 8:00 – 17:00. Také hlavní telefon zůstal stejný: (+420) 542 212 028.

Jediný rozdíl skutečně spočívá v tom, že jsme nově trochu dále od hlavní brány. Vše ostatní zůstalo zcela při starém.

Děkujeme vám za vaše pochopení a shovívavost a rádi vás uvítáme v novém.

Váš tým MojeDílna.cz

Pojďte se k nám podívat! Po kliknutí na obrázek se fotka zvětší:

 

Vytvořilo Foreveryone