Vážení zákazníci, 5.7. a 6.7. budeme mít ZAVŘENO. - více informací zde │ Omezení vychystávání balíků - více informací zde

Bučovice Tools

Česká firma Bučovice Tools je specializovaným výrobcem závitořezného nářadí. Do jeho produktů tak patří především závitníky a závitové čelisti, nezanedbatelnou součástí sortimentu jsou však také vratidla, stupňovité vrtáky, kuželové záhlubníky či odřezávací kolečka.

Počátky dnešní společnosti Bučovice Tools a.s. lze vysledovat až do roku 1963, kdy se do jihomoravských Bučovic přestěhovala výroba závitořezného nářadí z Prahy. Výroba se postupně rozrůstala a firma si dokonce vyvinula pro svoji potřebu několik jednoúčelových strojů. Po revoluci v listopadu 1989 prošla úspěšně privatizací a v současné podobě existuje od září roku 2003. Na trhu proslula především kvalitou a rozsahem svého sortimentu, z nějž lze namátkově jmenovat kromě závitníků a závitových čelistí například klasické či stupňovité vrtáky nebo kuželové vrtací trny. Oblíbenost výrobků dokládá i export více než 65 procent hotových výrobků do pětadvaceti světových zemí.

» Seznamte se s naším sortimentem zboží značky Bučovice Tools! «