Kdo jsme - něco o nás

Jsme internetový a kamenný obchod se zaměřením na speciální autonářadí a dílenské vybavení. Jsme dovozci a dodavatelé a zabýváme se jak maloobchodem, tak i velkoobchodní prodejem. Provozujeme e-shop a B2B systém na www.mojedilna.cz s možností registrace pro získání výhod a velkoobchodních cen pro naše zákazníky.

Firma AMNproTrade s.r.o. - význam názvu firmy je AutoMotoNářadí profesionální Trade (obchod). V tomto názvu je zakořeněn také význam a celková filozofie naší firmy. Tedy zaměření především na speciální nářadí pro auto-moto odvětví, i to, že se snažíme přistupovat k obchodu mezi námi a našim zákazníkem či partnerem profesionálně. Na obchod se zákazníky nepohlížíme jako na jednorázový nákup, ale jako na navázání vzájemně výhodné a dlouhodobé spolupráce, kdy se snažíme našim zákazníkům, mimo produkty, poskytovat také 100% servis ať už v podobě služeb, péče, individuálního přístupu nebo řešení reklamací. Abychom dali na najevo, že to myslíme opravdu vážně, v případě, že by něco z naší strany nefungovalo, můžete se obrátit i přímo na majitele firmy - Tomáš Kyselka. Nemáme důvod se schovávat, rádi hrajeme fér hru. 

Dovážíme a velkoobchodně distribuujeme tyto značky:

QUATROS, JONNESWAY, ASTA, SATRA, GEKO

Naše zaměření:

  • Vybavení pro autoservisy, motoservisy a pneuservisy

  • Dílenské vybavení

  • Ruční nářadí

  • Vzduchotechnika

Nabízíme kompletní vybavení servisu nebo dílny zaměřené na automobily či motorky. U nás seženete veškeré vybavení od drobného nářadí a přípravků na opravu brzd, časování motorů nebo karosářských pomůcek až po velké autoservisní a pneuservisní stroje.

Bohatý sortiment, který vás přesvědčí

Na šíři nabídky a kvalitě poskytovaných služeb si zakládáme. Náš sortiment čítá tisíce produktů, přesto jej neustále rozšiřujeme s cílem poskytnout vám co největší výběr. Doslova každý týden tak přibývají novinky. Pokud se přesto stane, že u nás nenajdete to, co hledáte, kontaktujte nás prosím. Budeme se snažit najít pro vás řešení.

Zákazníky navíc ohledně dostupnosti produktů neobelháváme. To, co je označeno "Skladem", máme opravdu u nás v regálu, nikoliv u dodavatele.

Zboží si samozřejmě můžete zakoupit online nebo navštivte naši prodejnu. Najdete nás na adrese: Vodařská 126/17, Brno – Horní Heršpice; zastávka autobusů Komárov; kousek od konečné tramvaje linky 12 (mapa).

MojeDílna.cz na mapě

 

Chcete mít neustále o všem přehled? Sledujte nás:

      

 

Facebook

YouTube

Google Business

O všech aktualitách (např. dny dopravy zdarma, soutěže o hodnotné ceny, zajímavé novinky v sortimentu apod.) se tak dozvíte včas a nic vám neuteče.

 

Velkoobchod

MojeDílna.cz je výhradní distributor nářadí značky QUATROS pro Českou republiku a Slovensko a autorizovaným prodejcem kompresorů PRESS-HAMMER. Servisy, firmy, velkoodběratelé či kamenné i internetové obchody u nás mohou řadu zboží koupit za velkoobchodní ceny, které bývají zpravidla nižší.

Dále dovážíme a distribuujeme hlavně nářadí následujících značek:

JONNESWAY, BGS technic, VIGOR, FACOM, Ferdus, MAGG, MARS Svratka

Především na tyto výrobky jsme schopni nabídnout pro velkoobchod opravdu velmi zajímavé ceny, které jinde nedostanete.

Do našeho sortimentu patří samozřejmě také další značky. Náš sortiment je opravdu rozsáhlý.

Pokud vás možnost velkoobchodní spolupráce zaujala, neváhejte si o ní přečíst více!

Tradice od roku 2013

Historie našeho obchodu se začala psát v roce 2013, kdy jsme spustili e-shop zaměřený na autoservisní nářadí a dílenské vybavení. Během krátké doby jsme si širokou nabídkou a poctivým přístupem k zákazníkům získali značnou oblibu. O rok později jsme díky tomu mohli otevřít kamennou prodejnu se showroomem. Naše služby díky tomu získaly zcela nový rozměr.

Velký a důležitý zlom nastal v roce 2017, kdy jsme se stali výhradním distributorem nářadí a přípravků značky QUATROS pro Českou republiku a Slovensko. Krok se ukázal jako správný a značka si rychle vybojovala čelní místo na žebříčcích oblíbenosti u automechaniků a řemeslníků.

Ve stejném roce jsme také spustili zcela nový e-shop. Díky němu jsme mohli rozšířit velkoobchodní prodej a zdokonalit náš unikátní bonusový program. Pro čerpání veškerých výhod se proto neváhejte registrovat!

V současné době máme tým 12 lidí, kteří se o provoz obchodu starají. Své služby jsme nově obohatili o mobilní prodejnu s kvalifikovanou obsluhou, zajíždějící až k zákazníkům. Komfort nakupování se tím podstatně zvýšil.

Firma AMNproTrade s.r.o. také dbá na ekologii. Zapojili jsme se do Systému druženého plnění EKO-KOM pod číslem F00200137 a zajišťujeme zpětný odběr a využití odpadů z obalů podle platných zákonů.

Spolupracujeme s nejlepšími

V roce 2020 jsme navázali partnerství s jednou z největších internetových obchodních galerií v Česku. Naše nabídka na Mall.cz čítá tisíce produktů a desítky značek. Další přibývají každý den. 

O nás trochu nevážně

Jsme zkrátka parta lidí, kteří auty a motorkami žijí. Jeden se zajímá o bavoráky, další dává přednost detroitskému železu, jiný se zase nejlépe cítí v sedle své Yamahy. Společné ale máme jedno – záliba v motorismu se nám stala prací. A tu se snažíme dělat co nejlépe. Vaše spokojenost je pro nás hlavní. Od ostatních e-shopů se odlišujeme tím, že zboží nejen prodáváme, ale umíme vám o něm i poradit. Pokud si tedy nejste s něčím jisti, neváhejte se na nás obrátit.

Tým MojeDílna.cz (rok 2019)

Tady jsme všichni pěkně pohromadě. Chlapi z prodejny, skladníci, kancelářské síly a šéf. Za obchodem MojeDílna.cz stojí tým dvanácti lidí.

Stará prodejna MojeDílna.cz 1Stará prodejna MojeDílna.cz 2Stará prodejna MojeDílna.cz 3

 

 

 

 

 

 

Pár pohledů na naši starou prodejnu. Od září 2019 sídlíme v nových a podstatně větších prostorách. Adresa ale zůstala stejná: Vodařská 126/17, Brno - Horní Heršpice.