Velký výprodej: slevy na tisíce produktů po celém e-shopu

Jak funguje "Ukaž své nářadí v akci"?

O co se jedná?

Pochlubte se vlastní fotkou, videem nebo návodem ostatním zákazníkům a my vás za to odměníme (nářadí musí být zakoupené na MojeDílna.cz). 

Co od nás dostanete?

Ukažte, jak pracujete se svým nářadím z MojeDílna.cz, a získejte až 1 300 Kč. 

Nikdo neodejde s prázdnou - výše odměn: 

Každý, kdo nám pošle fotografii nebo video svého nářadí nebo napíše pracovní návod od nás obratem dostane odměnu 100 Kč*. Za každý další schválený materiál přihodíme: 

a) 100 Kč za fotku (celkem 200 Kč)

b) 400 Kč za pracovní postup (celkem 500 Kč)

c) 800 Kč za video (celkem 900 Kč) 

d) 1200 Kč za „vše v jednom“ = video + pracovní postup s fotkami (celkem 1 300 Kč)

e) Další odměny na základě individuální spolupráce a domluvy (finanční nebo materiální odměna ve formě nářadí)

Jak to celé probíhá? 

  • Fotky, videa a postupy můžete posílat na e-mailovou adresu projekt@mojedilna.cz spolu s uvedením věty „Souhlasím se zveřejněním mnou přiložených fotek na stránkách a sociálních sítích MojeDílna.cz, jejich úpravou, případně s dalším marketingovým využitím firmou AMNproTrade s.r.o. a jsem autorem zaslaných materiálů."
  • Nezapomeňte napsat také vaše přihlašovací jméno. Bez jeho uvedení nebudeme vědět, kam máme vaši odměnu připsat. 
  • Čím více fotek/videí z různých pohledů pošlete, tím budete mít větší šanci, že vaši fotku/video vystavíme a připíšeme vám odměnu. 
  • Video o velikosti nad 10 MB nám neposílejte e-mailem, ale nasdílejte nám ho prostřednictvím cloudových služeb Ulož.to nebo Úschovna.cz pomocí soukromých neveřejných odkazů. 
  • Odměny vyplácíme pouze za kvalitní materiály (viz kapitola „Jaké fotky a videa přijímáme?“). Zároveň platí, že neschválené materiály nebudeme nikde zveřejňovat bez vašeho souhlasu. 

Odměna v podobě kreditu

  • Rozhodnutí o akceptaci nebo zamítnutí vašich materiálů vám sdělíme prostřednictvím e-mailu. V kladném případě od nás dostanete kredit přímo do peněženky v elektronickém účtu www.mojedilna.cz/prihlaseni, který můžete uplatnit při jakémkoliv nákupu na www.mojedilna.cz
  • Hodnocení je výhradně na nás. V případě zamítnutí pošleme zdůvodnění nebo tip, jak bychom si to představovali. 
V případě oboustranné spokojenosti s vámi rádi navážeme individuální dlouhodobou spolupráci zaměřenou na budování obsahu našeho e-shopu. 


Jaké fotky a videa přijímáme? 

Částku připisujeme pouze za materiály, které splní níže uvedené podmínky:


Fotky

a) Fotka musí mít rozlišení alespoň 10 Mpx a velikost 1920 x 1080px ve formátu PNG nebo JPG.

b) Fotka musí být zachycena při práci typické pro dané nářadí.

 

 

Pracovní postupy

a) Kvalitně stylisticky napsaný pracovní postup posílejte prosím ve wordovém dokumentu. Stáhnout příklad pracovního postupu

b) Pracovní postup musí být doplněný minimálně 3 fotkami v různých stádiích postupu práce. Fotografie v kvalitě uvedené výše přikládejte zvlášť do přílohy. 

Videa

a) Video musí zachycovat vybrané nářadí při práci typické pro dané nářadí ve všech fázích jeho užití a být dobře osvětlené. Budeme rádi, když jej pošlete rovnou sestříhané.

b) Video musí být ve FullHD kvalitě s minimálně 30 fps. 
IFrame
Vše v jednom
Kvalitně stylisticky napsaný pracovní postup přijímáme ve wordovém dokumentu doplněný v příloze minimálně 3 fotkami a 1 sestříhaným videem ve výše uvedené kvalitě. Článek musí respektovat tuto osnovu: příklad pracovního postupu.
 
*Okamžitá odměna 100 Kč vám náleží pouze při splnění podmínek v kapitole „Jaké fotky a videa přijímáme?“.