Pojízdná prodejna nářadí a autoservisních přípravků: MojeDílna.cz je automechanikům a řemeslníkům blíže, než ostatní

Mobilní prodej autoservisních přípravků, ručního nářadí a spotřebního materiálu pro autoservis či dílnu nabízí moderní pojízdná prodejna obchodu MojeDílna.cz. Zákazníci tak mají jedinečnou možnost nákupu doslova u svých vlastních vrat.

Pojízdná prodejna autonářadí funguje na území celé jižní Moravy a její návštěvu lze snadno domluvit. Pokud chcete, aby přijela i k vám, kontaktujte nás. V případě nejasností s výběrem vhodného zboží samozřejmě ochotně poradí.

Sortiment této speciální prodejny čítá přes tisíc druhů produktů, je pečlivě vybrán a obsahuje to nejdůležitější, co může automechanik nebo řemeslník při své práci potřebovat. Základem jsou obvyklé druhy ručního nářadí pro autoservis i dílnu, například kleště, šroubováky nebo gola nářadí. Zájemci si ale mohou vybrat i ze speciálních autoservisních přípravků, například aretací na rozvody motoru, testerů mnoha druhů nebo potřeb na výměnu oleje, jako speciální klíče na povolování olejových filtrů apod. Samozřejmostí je i výběr spotřebního materiálu, který je v dílně nebo autoservisu potřeba na denním pořádku – brusiva, řeziva atd.

Při zařizování jsme mysleli i na pohodlí nákupu. Dodávka, kterou k mobilnímu prodeji používáme, je opravdu uspořádána jako skutečná prodejna s regály a závěsnými stěnami. Zákazník má díky tomu vše přehledně roztříděné a může v klidu vybírat, co potřebuje. Nehrozí tedy nedůstojné přehrabování v krabicích či pytlích a zdlouhavé hledání správného druhu zboží.

Veškeré nabízené produkty pocházejí od osvědčených výrobců. V mobilní prodejně tak najdete nářadí a přípravky například značek JONNESWAY, QUATROS, BGS technic či MAGG. Máte tím pádem jistotu, že výhoda nákupu přímo u dílny nebo servisu není v žádném případě vykoupena sníženou kvalitou výrobků a zakoupené zboží bude skutečně užitečné.

V obchodě MojeDílna.cz zkrátka bereme kvalitu nabízených služeb skutečně vážně a snažíme se je neustále zlepšovat. Pojízdná prodejna skvěle doplňuje moderní a přehledný eshop a kamennou prodejnu se showroomem v Brně – Horních Heršpicích. Našim zákazníkům jsme prostě nejblíže!