Horké NOVINKY HOTECHE za skvělé ceny

Novinky od HOTECHE

Hoteche si klade za cíl vyrábět kvalitní a cenově dostupné nástroje pro každou příležitost. Od svého založení v roce 2000 procházeli všechny její produkty roky vývoje. Díky tomu se na nástroje Hoteche můžete spolehnout i po delším a intenzivním používání. U široké škály výrobků si můžete vybrat přesně to, co potřebujete. Ať už hledáte ruční nebo elektrické nářadí, zahradní nářadí nebo nářadí pro domácí kutily nebo pro profesionální práci, Hoteche je tu pro vás.

 

Podpěra pod auto 6 t

Sada 2 ks │ Stavitelné 360-585 mm

Podkladací stojánky (tzv. „kozy“ anebo Jack Stand) určené na podepření a zajištení auta. Podpěry jsou určeny pro osobní vozidla, SUV, dodávky. Jsou vybaveny s hřebenovým mechanismem a poistným kolíkem.

Zobrazit produkt

Hydraulický zvedák 50 t

Zdvih 280-450 mm

Pístový hydraulický zvedák „panenka“ s extra nosností až 50 000 kg. Díky velké nosnosti a stabilní základny se hodí na zvedání nákladních aut a těžkých zemědelských či stavebních strojú. Průměr sedla 83 mm. Výška pístu 170 mm.

Zobrazit produkt

 


 

 

Elektrický lanový zvedák 600/1200 kg

1 850W │ tloušťka lana 5,6 mm

Univerzální zvedák („kočka“) je určeno hlavně pro servisy, dílny, průmysl. Samostatný naviják unese až 600 kg. V případe potřeby můžete lanový zvedák použit jako kladkostroj, v tom případe se nosnost zdvojnásobí až na 1,2 tuny.

Zobrazit produkt

Vzduchový kompresor

Olejový dvouválcový │ 100l

Max. tlak 8 bar. Použitelný v domácnosti i v profesionální dílně. Dostatečný objem a výkon pro napájení široké škály pneumatického nářadí. 3koňový motor zajišťuje max. 115 psi / 8 bar.

Zobrazit produkt

 


 

Průmyslový vysavač

Mokré i suché sání │1 200W / 40l

Ideální pomocník při odstraňování jemného prachu i hrubých nečistot. Nemá problém s vysátím menšího množství vody, nebo jiných podobných tekutin. Vysavač má zpětný chod! Můžete ním i foukat např. listí.

Zobrazit produkt

Vysokotlaký čistič

2 000W „vapka“ 150 bar

Lze ji „nouzově“ použít i jako ponorné čerpadlo. Jednoduchá manipulace s 5m hadicí a 5m dlouhým elektrickým kabelem. Průtok vody 6l/min. Hmotnost pouhých 9,4 kg - jednoduchá manipulace. Použití v dílně nebo v okolí domu je hračka.

Zobrazit produkt

 

 


 

 

Vibrační bruska

180W s odsáváním │ 187x90 mm

S touto bruskou můžete brousit dřevo, kov, lak i plast. Na brusku lze přichytit papír cca 237 x 90 mm. Bruska má jednoduchý mechanismus pro výměnu brusného papíru. Automatické odsávaní prachu a pilin udrží váš pracovní prostor čistý.

Zobrazit produkt

Dílenská lampa 10W

S funkcí powerbanky

Lampa pro osvětlení pracovního prostoru v autoservisu, dílně, ale i pro kempování a podobné činnosti. Světelný tok 400 Lm. Na zadní straně je tlačítko pro vypnutí a zapnutí, kterým lze také volit 3 různé módy (100% svítivost, 50% svítivost a blikání). Možné využít jako powebanku k nabíjení telefonu.

Zobrazit produkt

 

Zobrazit všechny NOVINKY HOTECHE 


 

 

Specialitka od Ferdusu na konec

Hydraulický srážeč patek pneumatik pro velké pláště

Přístroj se používá při montáži a demontáži pneumatik nákladních aut, autobusů, traktorů, nakladačů a podobné techniky, které mají ocelový ráfek. Patka je odtlačena s hydraulickou silou 10 tun!

  • hydraulická síla: 10 tun
  • hydraulický tlak oleje: 680 bar
  • spotřeba vzduchu 140-280 l/min.
  • tlakový vzduch: 8 bar
  • zdvih válce: 100 mm
  • hydraulická náplň: 6 l oleje HM46
  • hmotnost: BB-001-2 - Netto - 7,5 kg / Brutto - 8 kg; BB-001-1 - Netto: 17,5 kg / Brutto: 18,5 kg

Zobrazit produkt
 

 

Kategorie, ze kterých můžete vybírat