QUATROS - Výhradní distributor pro ČR a SR

Pod značkou QUATROS dostanou zákazníci nástroje a nářadí k opravám automobilů. Sortiment zahrnuje například aretační přípravky, časovací nástroje, stahováky i další rozšířený sortiment pro brzdový systém, převody, chlazení a klimatizace, karosářské práce a mnoho dalšího. Firma vyrábí i těžší dílenské vybavení, jako zvedáky na automobily, jeřáby a hydraulické lisy.

Společnost byla založena jako reakce na vysokou poptávku po profesionálních nástrojích za velmi dobré ceny. Během velmi krátké doby si získala díky kvalitě a širokému sortimentu skvělou reputaci mezi profesionály i amatéry. Ti oceňují především příznivý poměr mezi kvalitou a cenou.

Díky široké síti obchodních partnerů po celé Evropě se produkty značky QUATROS vyrábějí a distribuují ve velkém měřítku. Pro zákazníka to znamená kromě snadné dostupnosti především jistotu, že nástroj si bude moci pořídit za atraktivní cenu. 

Pro český a slovenský trh je firma MojeDílna.cz výhradním dodavatelem značky QUATROS! Nářadí od nikoho nepřekupujeme, ale dovážíme ho přímo od výrobce. Proto si můžete být vždy jisti, že si u nás koupíte nástroje značky QUATROS za velmi příznivé ceny.

Velkoobchod QUATROS

Výrobky QUATROS dodáváme také velkoobchodně za velmi atraktivní ceny! Pro více informací nás, prosím, neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 775 400 912, nebo na emailu info@mojedilna.cz.

» Prohlédněte si naši kompletní nabídku zboží QUATROS! «