Vážení zákazníci, 5.7. a 6.7. budeme mít ZAVŘENO. - více informací zde │ Omezení vychystávání balíků - více informací zde

MARUNI

Pod značkou MARUNI jsou po celém světě známé mimořádně kvalitní pneuservisní materiály. Firma vyrábí záplaty na duše i pneumatiky, opravné knoty či stopky, pneuservisní chemii a pracovní potřeby pro pneuservis. Tento sortiment je určen pro dopravní prostředky všech kategorií od jízdních kol a motorek přes osobní a nákladní auta až po těžkou stavební techniku.

Společnost MARUNI Indrustry Co., Ltd. vznikla v Japonsku v roce 1914 jako výrobce pneuservisních potřeb pro jízdní kola. S postupným rozvojem automobilismu začala vyvíjet sofistikovanější produkty na opravu pneumatik a duší také pro osobní auta. V průběhu dvacátého století se usilovným vývojem nových produktů a díky mimořádné kvalitě proslavila po celém světě. V současnosti patří mezi přední světové výrobce pneuservisních potřeb všeho druhu – od opravných materiálů přes chemii po pneuservisní náčiní. Svoje výrobky vyváží do více než 60 zemí světa a jsou určeny pro kolové dopravní prostředky všech druhů. Produkt se značkou MARUNI si tak může zakoupit nejen cyklista či majitel osobního automobilu, ale i řidič náklaďáku či strojník bagru nebo nakladače.

» Vyberte si z naší nabídky výrobků od firmy MARUNI! «