Vážení zákazníci, 5.7. a 6.7. budeme mít ZAVŘENO. - více informací zde │ Omezení vychystávání balíků - více informací zde

ENERGY

Značka ENERGY je na poli vybavení pro autoservisy a dílny známá jako výrobce speciálního vybavení, ručního nářadí i spotřebního materiálu. Jmenujme namátkou speciální stahováky na podvozky, testery, potřeby pro montáž a demontáž autoskel, nebo podložky či tzv. gumové O-kroužky.

Profesionálové i hobby uživatelé znají značku ENERGY coby dodavatele cenově dostupných produktů. Důraz je ale kladen i na kvalitu, která je plně srovnatelná s konkurenčními produkty stejné kategorie. O neustále rostoucí popularitě značky svědčí i stále se rozšiřující sortiment, pokrývající téměř všechny oblasti autoservisní a dílenské činnosti. I zde platí, že výrobky jsou často jednodušší konstrukce, která se v mnoha případech osvědčila podstatně více, než zbytečně složitě konstruované produkty.

Velkoobchod ENERGY

Produkty značky ENERGY dodáváme i velkoobchodním způsobem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo na emailu tom.kyselka@gmail.com.

»Prohlédněte si široký sortiment produktů se značkou ENERGY! «