Svářecí technika - tlakové láhve a redukční ventily

Chystáte se svařovat? U nás jste správně! Desítky nových položek všech druhů jsme v uplynulých dnech přidali do kategorie svářecí techniky. Také pro tuto práci už u nás tedy seženete doslova vše, co potřebujete.

Zcela nově nabízíme plynové tlakové láhve, a to hned v několika velikostech a s různými náplněmi. Ať se jedná o argon, CO2 nebo různé směsi, z naší nabídky si určitě vyberete. Další horkou novinkou jsou redukční ventily. I v tomto případě si můžete vybrat hned z několika druhů a provedení, přesně podle vašeho přání.

Doplnění a rozšíření se dočkala rovněž nabídka svářeček. Určitě nepřehlédněte nové přístroje na sváření CO2 (MIG/MAG), invertory MMA a svářečky TIG. Všechny čerstvě přidané stroje jsou od prověřeného českého výrobce TUSON, známého výhodným poměrem kvality a ceny. Je jen na vás, pro jaký přístroj se rozhodnete. Kromě samotných strojů nabízíme také širokou škálu příslušenství.

Samozřejmostí je pak bohatý výběr spotřebního materiálu, bez kterého se při svařování zkrátka neobejdete. K dispozici vám je mnoho druhů elektrod či svářecích drátů, rozšíření se dočkal taky sortiment chemie pro svařování.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebojte se na nás obrátit.

Vytvořilo Foreveryone