V sobotu 7.10. máme ZAVŘENO. Více informací zde

Svářečka TC-EW 150, nastavitelný proud 40-80 A - Einhell Classic

Neohodnoceno
Značka: Einhell

Elektrická svářečka 230 V, svařovací proud 40-80 ampér, průměr elektrody 1,6-2,5 mm – Einhell Classic TC-EW 150

Praktický a šikovný svářecí aparát je mnohostranně využitelný pro domácího kutila i ambiciózního uživatele. Se svařovacím proudem 40 až 80 ampérů nabízí dostatečný výkon pro mnohostranné použití, proud lze plynule nastavovat.

Tepelná pojistka s kontrolkou zároveň vždy poskytuje nezbytný přehled o funkčnosti a bezpečnosti. Svářečka je vybavena praktickým držadlem a zemnicí svorkou. Držák elektrody zajišťuje pořádek, svařování lze zahájit jedním pohybem ruky.

 

Hlavní výhody:

- plynule regulovatelný svařovací proud

- tepelná pojistka s kontrolkou

- rukojeť

- zemnicí svorka

- držák elektrody

 

Technické parametry:

- síťová přípojka: 230 V | 50 Hz

- zabezpečení: 16 A

- svařovací proud: 4080 A

- volnoběžné napětí: 48 V

- průměr elektrody: 1.6-2.5 mm

 

Logistické parametry:

- délka: 400 mm

- šířka: 280 mm

- výška: 220 mm

- hrubá hmotnost balení: 11.5 kg

- hmotnost výrobku: 10.8 kg

Dostupnost Není skladem
Kód: 1544065
2 106 Kč –18 % 1 727 Kč 1 427 Kč bez DPH
Svářečka TC-EW 150, nastavitelný proud 40-80 A - Einhell Classic
Neohodnoceno
Značka: Einhell
Svářečka TC-EW 150, nastavitelný proud 40-80 A - Einhell Classic
2 106 Kč –18 %

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky CO2, invertorové svářečky
Hmotnost: 11.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Einhell-UNICORE s.r.o. je dceřinou společností firmy Einhell Germany AG se sídlem v Karlových Varech. Einhell v České republice vznikl v roce 2007 a každým rokem se rozrůstá. V současnosti se o naše zákazníky stará tým 25 lidí. Einhell-UNICORE s.r.o. nabízí svým zákazníkům také péči vyškolených servisních techniků, a to přímo v servisním středisku v Karlových Varech.

Einhell je jedním z předních dodavatelů interně vyvinutých a distribuovaných řešení pro domácí kutily i profesionály. Společnost Einhell již více jak 55 let využívá své odborné zkušenosti získané ze vztahů s odběrateli ve více jak čtyřiceti zemích světa při dodávání ručního i stacionárního elektrického nářadí, a to včetně zahradní a čerpací techniky. Každý náš výrobek je testován odborníky v praxi z hlediska kvality a bezpečnosti. Kromě toho jsou naše výrobky již během vývoje v Německu podrobeny důkladnému testování a kontrole.

Rodina výrobků Power X-Change se řídí heslem „1 baterie. 1000 možností “. Jedná se o inovativní a stále rostoucí bateriový systém společnosti Einhell. Do této rodiny patří více než 100 akumulátorových nástrojů pro vaši dílnu a zahradu. Power X-Change je jedním z nejrozsáhlejších a nejmodernějších bateriových systémů na trhu.

Společnost Einhell se zaměřuje na vytvoření udržitelného mezinárodního růstu a na posílení své pozice na trhu dodávání, „vysoké kvality za nejlepší cenu“.
Einhell Germany AG Logo Vector - (.SVG + .PNG) - GetLogo.Net