Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO ««

Lopata univerzální kovová, s komaxitem, dřevěná násada

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Univerzální kovová lopata s dřevěnou násadou – STREND PRO 211747

Všestranná lopata pro manipulaci s mnoha druhy materiálu, především sypkých (písek, štěrk, hlína apod.)

Kovová část je opatřena komaxitovou povrchovou úpravou proti korozi.

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Kód: 211747
321 Kč 265 Kč bez DPH
Lopata univerzální kovová, s komaxitem, dřevěná násada
Neohodnoceno
Značka: MDtools

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Lopaty
Hmotnost: 1.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.

 

Podobné produkty

Lopata univerzální kovová, 340 x 350 mm, bez násady
193 Kč

Univerzální kovová (železná – Fe) lopata MAGG 110076 Rozměry: 340 x 350 mm Průměr otvoru pro násadu: cca 3,3 mm Lopata ideální pro použití se sypkými materiály – písek,...

Kód: 110076
Lopata univerzální KOVO 72, šířka 36 cm, dřevěná násada
293 Kč

Univerzální kovová lopata, šířka 360 mm, s dřevěnou násadou 1250 mm – STREND PRO 211397 Všestranně použitelná lopata pro zahradu, stavbu, ale i úklid apod. Vhodná zejména...

Kód: 211397