Kdo jsme

Internetový a kamenný obchod- Maloobchod/Velkoobchod

- VYBAVENÍ AUTO-MOTO SERVISŮ

- VYBAVENÍ PNEUSERVISŮ

- DÍLENSKÉ VYBAVENÍ

- RUČNÍ NÁŘADÍ

Veškeré uvedené ceny na e-shopu MojeDílna.cz jsou včetně DPH.

MojeDílna.cz- internetový a kamenný obchod, který Vám nabízí kompletní vybavení auto-moto servisu, pneuservisu a dílen zaměřených na automobilový průmysl a to od drobných přípravků až po velké stroje.

MojeDílna.cz to je internetový a kamenný obchod v jednom. Ceny v kamenné prodejně jsou stejné jako v internetovém obchodě (v cenách neděláme rozdíl).

Neustále se snažíme rozšiřovat náš sortiment o nové produkty. I když zrovna nenajdete to co právě hledáte, neznamená to, že nejsme schopni produkt dodat.

Stačí vznést dotaz na info@mojedilna.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 542 212 028, +420 775 400 912.

Najdete nás v kamenném obchodě na adrese: Vodařská 126/17, Brno v Horních Heršpicích, kousek od konečné MHD v Komárově. (mapa)

Při práci myslíme i na ekologii. Firma Tomáš Kyselka je zapsána u společnosti EKO-KOM, a.s. pod číslem EK-F00180161. Tím je zajištěno, že za zpětný odběr a využití obalového odpadu byl uhrazen patřičný poplatek.

 

Velkoobchod

Jsme dovozci a dodavateli speciálního autonářadí, které distribuujeme např. do kamenných a internetových obchodů s autodíly jako doplněk sortimentu.

Pro velkoobchodní nabídku nás neváhejte kontaktovat na info@mojedilna.cz nebo můžete navštívit velkoobchodní e-shop www.auto-moto-naradi.cz

Pro servisy, obchody (internetové či kamenné),obchodníky a odběratele ve větším množství nabízíme, především na drobnější přípravky, velmi zajímavé velkoobchodní ceny!

 

Máte zájem o spolupráci?

V případě zájmu o prodej a distribuci autonářadí, pište na info@mojedilna.cz, volejte na tel.+420 775 400 912, rádi s Vámi navážeme spolupráci. Také se můžete přímo registrovat na našem velkoobchodním e-shopu www.auto-moto-naradi.cz

Vytvořilo Foreveryone