Objednávky zasíláme bez omezení. Dočasně máme uzavřenou pouze kamennou prodejnu v Brně, tudíž osobní odběr není možný, prosíme využijte dopravu balíkůnabídky přepravců. Nově nabízíme doručení Expres po Brně. Přečtěte si také aktuální doporučení k nákupu na našem e-shopu.

Kdo jsme

Jsme obchod se zaměřením na speciální autonářadí a dílenské vybavení. Jsme dovozci a dodavatelé a zabýváme se jak maloobchodem, tak i velkoobchodní prodejem. Provozujeme e-shop s možností registrace pro získání výhod pro naše zákazníky, zákazníky ale obsluhujeme i v moderní kamenné prodejně v Brně.

Dovážíme a distribuujeme:

  • Vybavení pro autoservisy, motoservisy a pneuservisy

  • Dílenské vybavení

  • Ruční nářadí

Nabízíme kompletní vybavení servisu nebo dílny zaměřené na automobily či motorky. U nás seženete veškeré vybavení od drobného nářadí a přípravků na opravu brzd, časování motorů nebo karosářských pomůcek až po velké autoservisní a pneuservisní stroje.

Bohatý sortiment, který vás přesvědčí

Na šíři nabídky a kvalitě poskytovaných služeb si zakládáme. Náš sortiment čítá tisíce produktů, přesto jej neustále rozšiřujeme s cílem poskytnout vám co největší výběr. Doslova každý týden tak přibývají novinky. Pokud se přesto stane, že u nás nenajdete to, co hledáte, kontaktujte nás prosím. Budeme se snažit najít pro vás řešení.

Zákazníky navíc ohledně dostupnosti produktů neobelháváme. To, co je označeno "Skladem", máme opravdu u nás v regálu, nikoliv u dodavatele.

Zboží si samozřejmě můžete zakoupit online nebo navštivte naši prodejnu. Najdete nás na adrese: Vodařská 126/17, Brno – Horní Heršpice; zastávka autobusů Komárov; kousek od konečné tramvaje linky 12 (mapa).

MojeDílna.cz na mapě

Chcete mít neustále o všem přehled? Sledujte nás:

      

 

 

 

Facebook

YouTube

Google Business

O všech aktualitách (např. dny dopravy zdarma, soutěže o hodnotné ceny, zajímavé novinky v sortimentu apod.) se tak dozvíte včas a nic vám neuteče.

Velkoobchod

MojeDílna.cz je výhradní distributor nářadí značky QUATROS pro Českou republiku a Slovensko a autorizovaným prodejcem kompresorů PRESS-HAMMER. Servisy, firmy, velkoodběratelé či kamenné i internetové obchody u nás mohou řadu zboží koupit za velkoobchodní ceny, které bývají zpravidla nižší.

Dále dovážíme a distribuujeme hlavně nářadí následujících značek:

JONNESWAY, BGS technic, VIGOR, FACOM, Ferdus, MAGG, MARS Svratka

Především na tyto výrobky jsme schopni nabídnout pro velkoobchod opravdu velmi zajímavé ceny, které jinde nedostanete.

Do našeho sortimentu patří samozřejmě také další značky. Náš sortiment je opravdu rozsáhlý.

Pokud vás možnost velkoobchodní spolupráce zaujala, neváhejte si o ní přečíst více!

Tradice od roku 2013

Historie našeho obchodu se začala psát v roce 2013, kdy jsme spustili e-shop zaměřený na autoservisní nářadí a dílenské vybavení. Během krátké doby jsme si širokou nabídkou a poctivým přístupem k zákazníkům získali značnou oblibu. O rok později jsme díky tomu mohli otevřít kamennou prodejnu se showroomem. Naše služby díky tomu získaly zcela nový rozměr.

Velký a důležitý zlom nastal v roce 2017, kdy jsme se stali výhradním distributorem nářadí a přípravků značky QUATROS pro Českou republiku a Slovensko. Krok se ukázal jako správný a značka si rychle vybojovala čelní místo na žebříčcích oblíbenosti u automechaniků a řemeslníků.

Ve stejném roce jsme také spustili zcela nový e-shop. Díky němu jsme mohli rozšířit velkoobchodní prodej a zdokonalit náš unikátní bonusový program. Pro čerpání veškerých výhod se proto neváhejte registrovat!

V současné době máme tým 12 lidí, kteří se o provoz obchodu starají. Své služby jsme nově obohatili o mobilní prodejnu s kvalifikovanou obsluhou, zajíždějící až k zákazníkům. Komfort nakupování se tím podstatně zvýšil.

O nás trochu nevážně

Jsme zkrátka parta lidí, kteří auty a motorkami žijí. Jeden se zajímá o bavoráky, další dává přednost detroitskému železu, jiný se zase nejlépe cítí v sedle své Yamahy. Společné ale máme jedno – záliba v motorismu se nám stala prací. A tu se snažíme dělat co nejlépe. Vaše spokojenost je pro nás hlavní. Od ostatních e-shopů se odlišujeme tím, že zboží nejen prodáváme, ale umíme vám o něm i poradit. Pokud si tedy nejste s něčím jisti, neváhejte se na nás obrátit.

Tým MojeDílna.cz (rok 2019)

Tady jsme všichni pěkně pohromadě. Chlapi z prodejny, skladníci, kancelářské síly a šéf. Za obchodem MojeDílna.cz stojí tým dvanácti lidí.

Stará prodejna MojeDílna.cz 1Stará prodejna MojeDílna.cz 2Stará prodejna MojeDílna.cz 3

 

 

 

 

 

 

Pár pohledů na naši starou prodejnu. Od září 2019 sídlíme v nových a podstatně větších prostorách. Adresa ale zůstala stejná: Vodařská 126/17, Brno - Horní Heršpice.