Inspekční endoskop s kamerou, monitorem a záznamem

Neohodnoceno
Značka: Genborx

Speciální inspekční endoskop je vybavený bezdrátovou inspekční kamerou a odnímatelným 3.5" (89 mm) TFT-LCD barevným monitorem a s možností video-záznamu (kompatibilní s SD-kartami až do 16 GB). Používá se zejména pro prohlížení jinak vizuálně nepřístupných prostorů. Umožňuje například prohlídku vnitřních částí klikové skříně, převodovky, rozvodovky, spojky, ale i dveřních nebo střešních prostorů bez demontáže čalounění apod. Umožňuje nahlédnout do vnitřních částí strojů, instalačních potrubí, zastavěných prostorů ve stěnách, do uzavřených místností jen malými otvory atd.

 

Endoskop vybaven ergonomickým držadlem, od kterého vede pružný kabel o délce 1000 mm. Na jeho konci je umístěna vodotěsná hlava. Na držadle je také umístěn LCD-monitor, který je možné odpojit a umístit na požadované místo. Monitor je osazen a napájen nabíjecí/akumulátorovou lithium-ionovou baterií nebo přes síťový adaptér.

Obrázky snímané mini-kamerou jsou radiovým přenosem zasílány do monitoru. Stisknutím knoflíku jsou obrázky zaznamenávány jako video na SD-kartu nebo reprodukovány. Přes integrovanou USB-přípojku se nechají video soubory snadno převést na PC a pomocí něho reprodukovat, dále zpracovávat nebo posílat e-mailem. Odnímatelný monitor je opatřen video výstupem, pomocí něhož lze sledovat "živé" obrázky v reálném čase a také přehrávat video záznamy na televizoru. Potřebné kabely jsou součástí příslušenství.

Inspekční endoskop je spolu s příslušenstvím uložen v plastovém kufříku.

Obsah dodávky:

přístroj s ergonomickým držadlem

kabel s mini-kamerou

LCD monitor

síťový adaptér pro monitor

video-kabel a návod k obsluze

Parametry:

snímač obrazu CMOS

rozlišení 640x480

video-standard PAL/NTSC

horizontální úhel pohledu 45°

vodotěsná hlava mini-kamery o průměru 9 mm

přenosová frekvence 2468 MHz

typ modulace FM

šířka pásma 18 MHz

úroveň voděvzdornosti IP67(platí jen pro hlavu s mini-kamerou)

napájení přístroje 4xAA baterie

monitor s integrovaným Li-Ion-Akku (externí napájení 5 V DC/500 mA)

doba nabíjení Akku monitoru 3 h, pracovní doba 2 h

velikost video záznamu 27Mbyte/min

obnovovací frekvence 30 snímků/s

video výstupní úroveň 0,0-1,3 V @ 75 ohm, citlivost příjmu ?-85 dBm

provozní teplota -10°C až +50°C

rozměry 186x145x41 mm (držák přístroje bez pružného kabelu), 100x70x25 mm (monitor)

hmotnost 530 g (držák+kamera), 140 g (monitor).

Dostupnost Vyprodáno
Kód: GB8803AL
9 326 Kč –5 % 8 860 Kč 7 322 Kč bez DPH
Inspekční endoskop s kamerou, monitorem a záznamem
Neohodnoceno
Značka: Genborx
Inspekční endoskop s kamerou, monitorem a záznamem
9 326 Kč –5 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty jako například ruční a elektrické nářadí dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa. O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží. Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením.

Produkty s označením Genborx oceňuje díky jejich kvalitě a příznivé ceně stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.