Využijte unikátní dárkový poukaz do obchodu MojeDílna.cz!

Marně s blížícími se Vánocemi přemýšlíte, čím obdarovat členy rodiny nebo kolegy z práce? Sháníte dárek k narozeninám pro dobrého kamaráda a nechcete ho odbýt nějakou hloupostí, kterou stejně nevyužije? Dál hledat nemusíte, máme pro vás ideální řešení! Kupte jim skvělé dárkové poukazy v různých hodnotách do obchodu MojeDílna.cz! 

Poukázky na nákup představují v našem sortimentu horkou novinku. Jsou určeny všem, kteří chtějí udělat radost svým blízkým, nejsou si ale zcela jistí, co přesně by se obdarovaným hodilo nebo jim udělalo radost. 

Poukazy v hodnotách 500, 1000, 1500, 2000, 3000 a 5000 korun uspokojí zcela jistě každého. Zatímco nejlevnější, pětistovková varianta může sloužit například jako stylové poděkování za mimořádnou výpomoc v práci, nejdražší poukázka za pět tisíc je zase skvělý dárek ke kulatinám pro zapáleného domácího kutila nebo automechanika, který plánuje ve větším měřítku obměnit vybavení svojí dílny.

Poukázky lze koupit dvěma způsoby. Buď můžete navštívit naši prodejnu v Brně na Vodařské 17 a vybrat si osobně, nebo dárkovou kartu koupit klasicky přes náš e-shop. Vytisknout si ji můžete sami, nebo vám poštou zašleme poukázku na kvalitním, lesklém papíře formátu A5. V tomto provedení ji samozřejmě obdržíte i při osobním nákupu na prodejně.

Platí pro eshop i kamennou prodejnu

Poukaz lze uplatnit při osobním i on-line nákupu, neděláme mezi tím rozdíl. Důležitý je unikátní kód, který má každý šek přidělen – v momentě, kdy je poukázkou zboží zaplaceno, ji již nelze využít znovu. Platí tedy jednoduchá rovnice, že jeden poukaz je pro jeden nákup. Proto doporučujeme vyčerpat celou hodnotu poukázky – nevyčerpaný zbytek nemůžeme vrátit.

Uplatnění poukazu při nákupu na e-shopu je jednoduché: v "Košíku" vyhledáte kolonku "Slevový kód" zadáte váš kód, který vám bude po zakoupení a zaplacení poukazu vygenerován.

Dárkové poukazy MojeDílna.cz jsou zkrátka skvělou volbou pro každého, kdo chce někomu při významné příležitosti udělat skutečnou radost. Nechte vaše blízké a přátele, aby si vybrali dárek podle svých snů sami! S poukázkou od nás se do vkusu obdarovaného trefíte vždycky a určitě nehrozí, že váš dárek skončí na dně skříně.

Kompletní nabídka dárkových poukazů »

Vytvořilo Foreveryone