POZOR! SOUTĚŽ od pondělí 29. října do pátku 2. listopadu!

Vážení zákazníci,

Od pondělí 29. října do pátku 2. listopadu s námi můžete na naší stránce na Facebooku soutěžit o renovační a lešticí sadu na světla, plasty a plexiskla značky CAREX CL01hodnotě 600 Kč!

Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku: Kolik váží kompletní balení této sady (tedy obsah spolu s krabičkou)? 

 

 Pravidla soutěže jsou jednoduchá: 

1. Buďte fanoušky naší facebookové stránky MojeDílna.cz.

2. Napište svoji odpověď pod tento příspěvek na Facebooku (neposílejte ji prosím do zpráv, emailem apod. - tyto odpovědi se nebudou počítat!).

3. Sdílejte soutěž s ostatními.

 

Tipovat na Facebooku můžete do pátku 2. 11. do 13:00. Poté oznámíme výherce, který se trefil přesně, popřípadě se přiblížil nejvíce. V případě, že bude správných odpovědí více, výherce spravedlivě vylosujeme.

Všem přejeme hodně štěstí a správný tip!

AKTUALIZACE: Soutěž skončila v pátek 2. listopadu ve 13 hodin, kdy jsme vyhlásili vítěze. Přesně váhu balení lešticí sady, tedy 300 gramů, netipnul sice nikdo, nejblíže byl ale pan Jan s hodnotou 311 gramů. Několik dalších soutěžích tipovalo velmi podobně a boj byl tedy napínavý. Vítězi srdečně gratulujeme a všem děkujeme za účast!

 

Sada na renovaci a leštění světel, plastů a plexiskel CAREX CL01

Lešticí sada CAREX CL01 je určená k renovaci, leštění a ochraně předních i zadních světlometů, tvrzených plastů a plexiskel do celkové rozlohy cca 0,3m2. Jedno balení vystačí na renovaci, vyleštění a ochranu povrchu předních a zadních světel osobního automobilu. Součástí balení je i Karnaubský vosk, který zrenovovaný povrch ochrání před povětrnostními vlivy a zvýší jeho UV stabilitu. 

Sada obsahuje:

Unašeč průměru 75 mm (na suchý zip): používá se na broušení a leštění pomocí kotoučů opatřených suchým zipem klasickými i akumulátorovými vrtačkami.

Brusné kotouče průměru 77 mm (na suchý zip) – 2x zrnitost 240 (na velmi poškozený povrch), 2x 500, 2x 1000, 2x 1500, 2x 2000

Molitanový lešticí kotouč průměru 85 mm (na suchý zip)

Lešticí pasta CAREX, hmotnost balení 50 g

Pravý přírodní brazilský Karnaubský vosk - 5 ml (cca 20 aplikací)

Jemný lešticí aplikátor, v balení 2 kusy

 

Produkt není určen pro renovaci skleněných světlometů!

 

Vytvořilo Foreveryone