Novinka v nabídce: spojovací materiál pro autoservis a dílnu

Šrouby, matky, podložky, pojistné kroužky – takzvané segrovky – a mnohé další druhy spojovacího materiálu jsme nově zařadili do sortimentu obchodu s autoservisním a dílenským vybavením MojeDílna.cz. Zájemci tak od nynějška mohou vybírat ze základních i specifických druhů tzv. „spojováku“ upotřebitelného při opravách aut a při dílenských pracích.

Sortiment těchto produktů jsme navrhli tak, aby pokrýval potřeby především automechaniků v servisech a dílnách. Díky tomu obsahuje především materiál používaný na karosériích, podvozcích, motorech a dalších místech. V nabídce si ale vybere i dílenský montér nebo domácí kutil – kupříkladu šestihranné šrouby či matice mají skutečně univerzální využití.

Základ nabídky tvoří klasický metrický šroub se šestihrannou hlavou dle normy DIN 933, a to v úctyhodných devětadvaceti rozměrech. Nejmenší varianta má velikost 5x10, největší pak 10x80. Všechny druhy mají standardní, pravotočivý závit, jeho stoupání se liší podle konkrétního rozměru šroubu. Zákazník si tedy může skutečně vybrat přesně to, co potřebuje, a nemusí dělat zbytečné kompromisy. Tento druh šroubu najde díky své univerzálnosti využití nejen při opravách aut, ale i při průmyslových montážích, ve výrobě a na dalších místech.

Dalším druhem šroubků, zařazených do našeho sortimentu, je takzvaný šroub zápustný podle normy DIN 965. Má křížovou hlavu typu Phillips (tzv. jednoduchý kříž) a dostupný je v devatenácti různých velikostech od 4x10 po 6x60. Závit je, stejně jako u předchozího zmiňovaného druhu, metrický, pravotočivý. Tato varianta je vhoná například pro montáž různých dílů na povrchu karosérie, kdy šroub nesmí přečnívat na povrch. Pro zájemce máme připraveny také šrouby do plechu s křížovou, půlkulatou hlavou, a šestihranné samořezky.

Pozinkovaný povrch pro odolnost proti rezavění

Nejen mechaniky zcela jistě potěší nabídka vnějších i vnitřních pojistných kroužků, takzvaných segrovek. Vnější pojistné kroužky (tzv. segrovky na hřídele, norma DIN 471) jsou k dispozici v rozmezí od velikosti 7 po 24 mm, vnitřní kroužky (jinak řečené segrovky do otvoru – odpovídají normě DIN 472) jsou v nabídce ve čtyřech variantách v rozměrech 16 až 24 mm. Jsou vyrobeny z kvalitní pérové oceli s černěnou povrchovou úpravou.

Samozřejmostí je také sortiment doplňkového materiálu, jako jsou podložky, závlačky nebo matky. Kromě klasické varianty máme také matice samojisticí, vybavené polyamidovou vložkou proti nechtěnému uvolnění. Tyto matice jsou tedy vhodné pro náročnější podmínky.

Všechny nabízené produkty mají bez vyjímek společnou kvalitu. Pochází od českého dodavatele, jsou vyrobeny z jakostního materiálu a kromě výše zmiňovaných segrovek s černěným povrchem jsou pozinkované metodou galvanického zinkochromátu. Díky tomu jsou odolné proti korozi a lze je tedy bez potíží využít pro autoservisní práce. Počty kusů v balení závisí na rozměrech, všechny druhy jsou ale baleny v uzavíratelných igelitových sáčcích. Odpadá tedy tradiční problém se ztrácením tohoto drobného materiálu.

Pokud jste přece jen nenašli přesně to, co jste hledali, kontaktujte nás, prosíme, na emailové adrese info@mojedilna.cz a sdělte nám, jaký typ, popřípadě rozměr, spojovacího materiálu byste potřebovali. Vynasnažíme se vám vyhovět!

Přejít na nabídku spojovacího materiálu »

Vytvořilo Foreveryone