Kvalitní momentové klíče JONNESWAY – nepostradatelné vybavení pro autoservis, pneuservis a dílnu

Do základního vybavení autoservisu, pneuservisu nebo dílny lze bezpochyby počítat momentový klíč. Toto užitečné nářadí najde svoje využití všude tam, kde výrobce předepisuje přesný moment dotažení šroubů, například na hlavách válců nebo u ALU kol.

V obchodě MojeDílna.cz seženete především kvalitní a v praxi mnohokrát osvědčené momentové klíče JONNESWAY. Výběr je nebývale bohatý. Volit můžete z modelů se čtyřhrany velikostí od 1/4“ až do 1“. Rozsah utahovacích momentů je skutečně úctyhodný: od 2 – 10 Nm u nejmenší verze, největší model je konstruován na rozpětí 200 – 1000 Nm. Přesnost klíčů se pohybuje v rozmezí ± 4%, u tzv. přesných modelů dokonce ± 3%. Každý kus je před expedicí od výrobce pečlivě vyzkoušen a certifikován dle PN-ISO 6789. Jeho správná funkce je tím pádem oficiálně ověřena a mechanik se na klíč může při práci stoprocentně spolehnout.

Uživatelský komfort je zaručen anatomickou rukojetí, díky které je ovládání snadné a ani po delší práci nedochází ke zbytečné únavě. Samozřejmostí je snadné přepínání směru utahování vlevo – vpravo. Všechny modely jsou pak navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely opravdu dlouho.

V našem obchodě máme drtivou většinu modelů skladem a při objednání do cca 16:00 je tedy můžete mít již druhý den. Neváhejte si proto momentový klíč JONNESWAY přesně podle vaší potřeby zakoupit ještě dnes!

Vytvořilo Foreveryone