Kvalitní certifikované momentové klíče JONNESWAY – nepostradatelné vybavení pro autoservis, pneuservis a dílnu

Do základního vybavení autoservisu, pneuservisu nebo dílny lze bezpochyby počítat momentový klíč. Toto užitečné nářadí najde svoje využití všude tam, kde výrobce předepisuje přesný moment dotažení šroubů, například na hlavách válců nebo u ALU kol. K nejkvalitnějším produktům na trhu patří kalibrované momentové klíče JONNESWAY. Každý kus je před expedicí od výrobce pečlivě vyzkoušen a certifikován dle DIN-ISO 6789. Certifikáty jsou dodávány v češtině.

Bohatý výběr těchto klíčů samozřejmě nabízí obchod MojeDílna.cz. Volit můžete z modelů se čtyřhrany velikostí od 1/4“ až do 1“. Rozsah utahovacích momentů je skutečně úctyhodný: od 2 – 10 Nm u nejmenší verze, největší model je konstruován na rozpětí 200 – 1000 Nm. Zatímco nejmenší varianty najdou využití především při jemnějších zásazích, s největšími klíči lze pracovat například na těžkých stavebních strojích, v průmyslu a podobně.

 Přesnost standardních klíčů se pohybuje v rozmezí ± 4%,  u tzv. přesných modelů dokonce ± 3%. Uživatel má tím pádem zaručeno, že utahovací moment je skutečně dodržen a při montáži nedojde k neočekávaným potížím v podobě nedotažených šroubů, nebo naopak zničených závitů v důsledku přetažení.

Uživatelský komfort je zaručen anatomickou rukojetí, díky které je ovládání snadné a ani po delší práci nedochází ke zbytečné únavě. Samozřejmostí je snadné přepínání směru utahování vlevo – vpravo. Všechny modely jsou navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely opravdu dlouho.

V našem obchodě máme drtivou většinu modelů skladem a při objednání do cca 16:00 je tedy můžete mít již druhý den. Neváhejte si proto certifikovaný momentový klíč JONNESWAY přesně podle vaší potřeby zakoupit ještě dnes!

Momentove klice s certifikatem JONNESWAY

Vytvořilo Foreveryone