AKCE: nakupte v červnu za pět tisíc a odměňte se šesti pivy a dopravou zdarma!

Připravili jsme pro vás osvěžující akci. Nakupte během června v obchodě MojeDílna.cz aspoň za 5 tisíc korun včetně DPH a dostanete jako dárek balení šesti piv Radegast Rázná desítka. Odměňte se za dobrý nákup dobrým pivem! 

Akce je určena všem zákazníkům obchodu MojeDílna.cz. Nezáleží na tom, jestli u nás nakupujete pravidelně nebo jste u nás poprvé. Stačí, když u nás jednorázově nakoupíte aspoň za 5000 Kč. Pozor, musí jít skutečně o jednorázovou objednávku, tedy nikoliv o několik menších nákupů, jejichž celková cena přesáhne zmiňovaných 5 tisíc. Nabídka platí pro jeden nákup za den. Akce platí po celý červen, nebo do vyprodání zásob piva, tak neváhejte, ať se na vás dostane!

Piva vám pak budou přičtena k objednávce za symbolickou jednu korunu, o kterou vám nákup následně zlevníme. Za dárek tedy skutečně neplatíte vůbec nic. V případě objednávky přes e-shop vám budou piva pečlivě zabalena a přidána k zakoupenému zboží, při vyzvednutí či nákupu na naší prodejně na adrese Vodařská 17, Brno je dostanete osobně.

Ale pozor, tím to nekončí: V případě objednávky přes e-shop a váhy balíku do 50 kilogramů od nás ještě máte dopravu zdarma! Tak neváhejte a objednávejte, široký sortiment produktů pro autoservis, pneuservis a dílnu čeká jen na vás!

 

Vytvořilo Foreveryone